stipriausi-lietuvoje-2013.jpg (223×179)  Skardos lankstiniai

  Gamyba: įvairiūs standartiniai ir nestandartiniai skardos gaminiai iš užsakovo pateiktos žaliavos arba galimybė gaminti iš mūsų plataus asortimento sandėlio žaliavų. Maksimalus lenkimo ilgis L = 3.10m., maksimalus lenkimo storis t = 0,8mm. Techninės galimybės leidžia gaminti ne tik įvairius skardos gaminius, bet ir konstrukcinius elementus – W, Z ,C, U formos profilius.

  Skardos gaminiai nepakeičiami statybos ar remonto darbuose. Skardos lankstymas yra paslauga, kurią teikia nemažai įmonių, kurių specializacijos sritis – skardos lankstiniai, skardos lakštai, skardos profiliai, skarda tvorai ar skarda stogui. Skardos kaina priklauso nuo daugybės veiksnių, todėl nenorint permokėti svarbu pasirinkti tinkamą partnerį, kurio paslaugos ir produkcija užtikrint geriausią kainos ir kokybės santykį.

  „ECP“ skardos lankstiniai gaminami kokybiškai. Dirbame su aliuminio skarda, trapecine skarda, spalvota skarda ir kt. Mūsų naudojamos skardos lankstymo staklės leidžia paruošti įvairius skardos lankstinius. Dirbame su cinkuota skarda, perforuota skarda, profiliuota skarda, rifliuota skarda, spalvota skarda. Siūlome skardos gaminius fasadininkams ir stogininkams, jie gali naudoti įvairius skardos lankstinius, lygią skardą.

  Skardos lankstiniai atsigavus statybų rinkai – paklausus produktas. Skardos kaina rinkai vystantis taip pat kinta, todėl, pavyzdžiui, stogo skardos kaina priklauso nuo daugelio svarbių veiksnių. Žinomų prekinių ženklų gaminiai (pvz., ranila skarda) yra brangesni, tačiau tokios skardos kainos dalį sudaro reklaminės išlaidos, kurios vartotojui nesuteikia pridėtinės vertės. Didesnių apimčių statybos darbų, tokių kaip stogo dengimas skarda, kaina dėl neapgalvoto pasirinkimo gali ženkliai išaugti. Skardos lankstymas – kaina, kurią neišvengiamai mokės norintieji kokybiškai įsirengti būstą. Cinkuotos skardos kaina yra didesnė, bet renkantis verta prisiminti, kad ji yra atsparesnė neigiamam aplinkos poveikiui. Norintys ilgaamžio ir kokybiško produkto, turėtų rinktis cinkuotą skardą.

  „ECP“ užsiima skardos lankstinių gamyba Vilniaus mieste. Skardos lankstymas Vilniuje yra atliekamas kokybiškai, o skardos gaminiai esant poreikiui gali būti pristatomi ir į kitus Lietuvos miestus.