stipriausi-lietuvoje-2013.jpg (223×179)  Vidaus ir lauko palangės

  Taip pat prekiaujame vidaus ir lauko palangėmis:
  PVC:
  plastikinės ekonominės vidaus palangės  profilis sukurtas naudojant tuščiavidurę trikampę pertvarų sistemą, kuri užtikrina PVC palangės standumą, aukštą atsparumą lenkimui ir mažą gaminio svorį.  Jų paviršius padengtas apsaugine plėvele, kuri apsaugo gaminį transportavimo ir montavimo metu.
  MDP:
  įprastas medžio drožlių palanges – Melnox (arba) Sprela.  Itin kokybiškas, stipriai suspaustų medžio drožlių palanges – Werzalit. Kiekviena iš mūsų turimų rūšių vidaus palangių skiriasi savo forma, spalvų pasirinkimu ir derėjimu prie interjero. Tam mes turime labai didelį pasirinkimą. Interjeruose, kur labai svarbi kiekviena detalė ir naudojamos itin kokybiškos apdailos medžiagos – siūlome naudoti werzalit palanges. Kitur puikiai tinka naudoti melnox arba deceuninck vidaus palanges.
  Lauko palangės:
  gaminame lauko palanges pagal kliento duodamus matmenis.   Palangių gamyboje naudojame kokybišką vokišką 0,45mm.“Arcelor” cinkuota skardą. Dengtos plastiku skardinės palangės papildomai gruntuojamos. Nuo nepageidaujamų išorės veiksnių apsaugo dažų ar spalvoto plastiko sluoksnis. Šioms palangėms galima pasiūlyti visą spalvų spektrą RAL paletėje. Gaminiai pagaminami per 1-2 darbo dienas.

  „ECP“ gamina įvairius skardos lankstinius ir gaminius apskardinimui. Kamino skardinimas, palangių skardinimas, parapetų skardinimas, stogų skardinimas su mūsų paruoštais gaminiais bus paprastas ir kokybiškas. Gaminame elementus, kurių paskirtis apskardinti viršutinius, apatinius sijonus, kampus, grebėstus, kamino kepures ir tvorų kepurėles, tvorų apskardinimo elementus.

  Kaminų skardinimas ar stogo skardinimas apsaugo konstrukcijas nuo aplinkos ir drėgmės kaupimosi. Palangių skardinimas, parapetų skardinimas, pamatų karnyzų skardinimas leidžia užtikrinti geresnę izoliaciją ir apsisaugoti nuo nemalonių besikaupiančios drėgmės padarinių, pavyzdžiui, pelėsio. Skardos gaminiai naudojami daugelio statybos darbų užbaigimui, tai svarbus elementas, turintis ne tik funkcinę, bet ir estetinę paskirtį. Skardos lankstiniai naudojami židinių, fasadų statytojų kaminams skardinti ir kitiems darbams užbaigti.

  Skardos lankstinių kainos priklauso nuo daugelio veiksnių: skardos storio, tipo, gamybos sudėtingumo, užsakymo dydžio, skardos padengimo, priedų. Skardos gaminiai Vilniuje yra gaminami ne vienos bendrovės, tačiau jų kaina tiek Vilniuje, tiek kituose didžiuose miestuose priklauso nuo užsakymo dydžio, įgyvendinimo termino ir pageidaujamos skardos kokybės bei techninių parametrų.

  Palangės yra svarbi interjero ar eksterjero dalis, atliekanti tiek praktinę, tiek estetinę funkciją. Šiuolaikinė vidaus palangių gamyba neapsiriboja tradicinėmis formomis, suteikia palangei estetinę vertę, todėl čia svarbus ir palangės storis, ir palangės aukštis. Vidaus palangės derinamos prie interjero, parenkami tinkami atspalviai bei formos. Norintieji išskirtinumo gali rinktis pusapvales palanges, o ieškantis praktiško ir kartu modernaus sprendimo – trapecines palanges.

  Lauko palangės apsaugo patalpas nuo drėgmės, užbaigia lango apatinę dalį, todėl labai svarbu kokybiškai sumontuoti palanges. Siekiant užkirsti kelią drėgmės kaupimuisi, užtikrinti sandarumą, šilumos izoliaciją ir sumažinti dėl krintančio vandens atsirandančių skardinės palangės skleidžiamų garsų stiprumą, palangės montavimas turi būti atliekamas naudojant tinkamas ir kokybiškas medžiagas, atliekamas profesionaliai. Verta prisiminti, kad prastai sumontavus, net ir kokybiškos palangės negalės tinkamai atlikti savo funkcijų.

  Lauko palangės gaminamos iš aplinkos poveikiui atsparių medžiagų. Dažnas ir teisingas pasirinkimas – skardinės lauko palangės. Skardinės palangės yra patvarios, ilgaamžės, o neigiamą aplinkos poveikį sumažina cinkavimas arba dažymas. Cinkuotos skardos palangės gaminamos šalto lenkimo būdu, skarda palangėms taip pat gali būti dažoma. Cinkuotos skardos palangės populiarios ne tik dėl savo universalumo, tai lemia ir patraukli palangės kaina. Skardinės dažytos palangės gali būti padengiamos dažų ar spalvoto plastiko sluoksniu. Metalinės palangės taip pat gaminamos iš aliuminio, kuris pasižymi lengvumu bei tvirtumu. Aliuminio lauko palangės vertinamos dėl patvarumo ir puikios estetinės išvaizdos, funkcionalios palangių apdailos.

  Palangių lankstymas, palangių skardinimas, palangių pjaustymas ir kitos paslaugos – tai darbai, kuriuos verta patikėti profesionalams. Vidaus ir lauko palangių gamyba „ECP“ atliekama kokybiškai. Skardinių palangių gamyba reikalauja įdirbio ir patirties, kurią turi mūsų meistrai, todėl esant kliento poreikiui greitai gaminame palanges, skubi palangių gamybą „ECP“ nėra didelis iššūkis.

  Tiek vidaus, tiek lauko palangės dažnai atrodo savaime suvokiamos, o pagrindine jų funkcija laikome suteikiamą plotą gėlėms auginti. Statydami ar įrengdami namą, atlikdami buto remontą skirkite palangėms truputį dėmesio ir galėsite džiaugtis išbaigtu interjerui bei eksterjerui, skardinės lauko palangės apsaugos namus nuo neigiamo aplinkos poveikio.